MEGOGO — найбільший відеосервіс в Україні.

MEGOGO - це кіно і ТБ для всієї родини. Вас чекають тисячі фільмів, мультфільмів, серіалів, безліч телеканалів, а також прямі трансляції спорту і концертів в Full HD якості.

Каталог ресурсу – понад 77 000 одиниць відео, з яких понад 5000 одиниць художніх фільмів і серіалів, понад 1500 мультфільмів, близько 45 000 телевізійних шоу, концертів і музичного відео, а також більше 20 000 новинних програм. Відеоресурс є Мультиекрани і доступний на всіх топових платформах на базі iOS, Android, Windows, а також на телевізорах з функцією Smart TV: LG, Samsung, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba, в популярних мультимедійних плеєрах і розширювач, таких як Apple TV, Dune HD, Aura, iNext і ін. Окремий додаток розроблено для пристроїв на Android TV.

Переваги TV на MEGOGO:

Можливість перегляду ТБ на телевізорах, а також Android і iOS смартфонах і планшетах;
Інтерактивне ТБ – перемотування, ТВ-пауза і архів телепередач до 14 днів;
Мультіскрін – домашнє телебачення з єдиної підпискою до 5 пристроїв;
HD якість – 50+ преміальних каналів в хорошій якості;
Ніякої реклами під час переглядів кіно і серіалів в кінозалі MEGOGO;
Прямі трансляції футболу (Чемпіонат: Іспанії, Франції, Німеччини, Англія та ін.);
Можливість переглядати кіно і ТБ навіть за межами домашнього інтернету (наприклад на мобільному пристрої на дачі за допомогою 3G або 4G);
Все в один клік – просто включите і насолоджуйтеся зручним перемиканням тв-програми.

MEGOGO на Android і iOS смартфонах і планшетах

Тепер ваші улюблені ТВ передачі, футбол, фільми, серіали завжди з вами! Неважливо де Ви перебуваєте: в дорозі, на дачі або в відрядженні – телебачення завжди онлайн у Вашому смартфоні або планшеті з додатком Megogo! Завантажте програму з Google Play для Android або з AppStore для iOS і дивиться телевізор, фільми, серіали за допомогою мобільного інтернету (3G або 4G) в будь-якому місці в будь-який час! Завантажте програму, введіть логін і пароль (SkyNET-Megogo) і насолоджуйтеся переглядом!

Загрузить мобильное Android приложение:

Загрузить мобильное iOS приложение:

MEGOGO на телевізорах

Для любителів звичного перегляду перегляду телеканалів на телевізорі використовуйте додаток Megogo, яке вже завантажене на Ваш телевізор з заводу-виробника. Якщо такого додатка все таки немає, то Ви можете його скачати в «магазині додатків» або «бібліотеці додатків» цього телевізору або ж завантажити в Google Play (якщо у Вас SmartTV на Android). А також додаток з Google Play підходить для мультимедійних Android приставок (Android Box).

Загрузить Android TV приложение:

MEGOGO на комп'ютері або ноутбуці

Для тих, хто хоче дивитися ТБ, фільми, серіали, футбол просто на комп’ютері або ноутбуці і ні хоче нічого завантажувати, просто заходите на сайт www.megogo.net, вводите логін і пароль (SkyNET-Megogo) і насолоджуйтеся переглядом без будь-яких складнощів .

Тарифи MEGOGO TV

TV ЛЕГКА

269 каналів + колекція кіно

TV ОПТИМАЛЬНА

325 каналів + колекція кіно

TV МАКСИМАЛЬНА

341 канал+колекція кіно,серіали,футбол

Інтернет + TV - Краще разом!Accounts

КРАЩЕ РАЗОМ 100

100 Mbit/s + 269 TV каналів

230 ГРН

КРАЩЕ РАЗОМ 300

300 Mbit/s + 269 TV каналів

300 ГРН