SkyNET відкриває новий телевізійний сервіс ОТТ телебачення - youtv.

Це зручний перегляд улюблених телеканалів на будь-яких пристроях і в будь-якому місці за умови доступу до мережі Інтернет.

З youtv кожен абонент отримує:

Можливість перегляду ТБ на телевізорах, а також Android і iOS смартфонах і планшетах;
Більше 200 рейтингових і популярних телеканалів;
Можливість вибору максимально цікавого пакета телеканалів від безкоштовного (більше 80 телеканалів) до максимального платного.
Використання однієї передплати на 5 пристроях одночасно;
Максимально зручний інтерфейс і навігація, швидке переключення телеканалів;
Миттєва і зручна оплата обраного пакета;
Мобільність – перегляд телебачення на ваших мобільних пристроях як в мережі оператора, так і за її межами, використовуючи одну і ту ж авторизацію!
Підключайтеся до телебачення, яке завжди з вами!

Android і iOS смартфони та планшети

Телебачення, що завжди онлайн – це вже приємна реальність! В дорозі, на дачі або в відрядженні – улюблені програми, шоу, фільми, спортивні змагання завжди у Вашому смартфоні або планшеті, якщо Ви користуєтеся додатком youtv! Завантаження з Google Play для Android OS або з AppStore для iOS займає всього кілька хвилин, а задоволення від користування та мобільного перегляду в будь-якому місці в будь-який час триває постійно!

Для користування варто лише завантажити додаток, зареєструватися, вибрати пакет телеканалів за своїми уподобаннями та насолоджуватися результатам пошуку!

Загрузить мобильное Android приложение:

Загрузить мобильное iOS приложение:

Телевізор

Для всіх, хто любить традиційний спосіб перегляду телеканалів на телевізорі, youtv забезпечує телевізійну версію програми – Android TV. Ця версія доступна для сучасних телевізорів з функцією Smart з можливістю скачування з Google Play і звичайних телевізорів з використанням мультимедійних STB приставок. Для завантаження на телевізори з функцією Smart варто зайти в бібліотеку Google Play і завантажити додаток Android TV. При роботі з приставками зайдіть в настройки і відкрийте або завантажте цей додаток з бібліотеки. Після завантаження зареєструйтеся, якщо у Вас немає створеного аккаунта на мобільному пристрої. Якщо Ви попередньо вже реєструвалися на смартфоні або планшеті, можна використовувати вже існуючий акаунт. Зайдіть в додаток, виберіть пакет і насолоджуйтеся зручним переглядом і надзвичайно простий навігацією.

Загрузить Android TV приложение:

Комп'ютер

Для користувачів, які звикли працювати з комп’ютером і переглядати відео, новини, фільми з Інтернету, youtv дарує web-версію, в якій нічого не потрібно завантажувати. Досить перейти за посиланням https://youtv.com.ua

Яку б версію Ви не обрали, вже дуже швидко Ви оціните можливість використання передплаченого пакету відразу на декількох пристроях, можливість не пропускати важливих подій і / або фільмів, можливість швидко і автономно платити за обраний пакет, а найголовніше – зручний, багатофункціональний і простий користувальницький інтерфейс.

ОТТ телебачення від youtv змінює парадигму звичайного телебачення і відкриває нові можливості перегляду в будь-якому місці, в будь-який час і з будь-якого пристрою!

youtv – лідер завантажень і рейтингів на Google Play!

Підключайтеся вже сьогодні і на власному досвіді відчуйте всі перераховані переваги!